ARMIGA Full Edition znów w sprzedaży!

0

Nie przepadam za klonami konsol/komputerów, które po prostu odpalają ROM-y nie robiąc przy tym nic więcej. Gdybym chciał grać na emulatorze to robiłbym to na pececie i na pewno nie wydał na to grubej gotówki.

Dlatego uwielbiam projekty takie jak ARMIGA. Ten projekt łączy emulator sprzętowy odpalający gry na Amigę, z napędem dyskietek, który pozwala nie tylko emulować tytuły z ROM-ów, ale też odpalać gry z naszej fizycznej kolekcji.

Czaiłem się na ten produkt od długich miesięcy (recenzja wkrótce na arhn.eu!), ale z uwagi na problemy z pozyskiwaniem kompatybilnych napędów, od dobrego roku nie dało się kupić ani egzemplarza.

Aż do dziś! ARMIGA wróciła do sprzedaży w cenie €189! Oprócz urządzenia w drukowanej w 3D obudowie dostajemy też pełną licencję na Kickstart 1.3 i 3.1, kartę SD 8GB z preinstalowanym oprogramowaniem i 7 grami, kabel HDMI, zasilacz i kontroler USB.

Interfejs projektu ARMIGA

Oprócz odpalania gier, ARMIGA potrafi też zgrywać dyskietki na kartę pamięci, nagrywać dyskietki z kart pamięci i wyposażona jest w cały, atrakcyjny wizualnie interfejs.

Jeśli nie jesteście mną i nie interesuje was napęd FDD i chcecie faktycznie tylko emulator w plastikowej obudowie, to za €119 kupić można też “ARMIGA Small Sized Edition”. Minaturową wersję systemu bez napędu. Ale to trochę sztuka dla sztuki, czyż nie?

Obie wersje systemu dostępne są w kolorach białym i czarnym. I pewnie znów wyprzedadzą się na długie miesiące w ciągu zaledwie kilku dni.

Zakupy zrobisz tutaj!

Share.

About Author

Dark Archon

Chciałbym wyglądać tak smacznie jak moja ikona.