The Mexican Runner znów królem Battletoads!

3

The Mexican Runner nie lubi dawać za wygraną, szczególnie gdy chodzi o jego ukochane Battletoads na konsolę NES. Wczoraj po raz kolejny odzyskał tytuł mistrza świata! I to nie jeden!

Zamieszkały w Gdańsku TMR jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych “speedrunnerów” Battletoads. Wielokrotny rekordzista w kilku kategoriach i fan serii Battletoads stracił parę miesięcy temu szereg rekordów na korzyść innego uzdolnionego speedrunnera. Tionic poprawił wówczas rekordowy czas w kategorii Any% (czyli “ukończ grę dowolnym sposobem”) na 12 minut i 47 sekund oraz Warpless (“bez użycia wbudowanych w grę teleportów”) na 23 minuty i 53 sekundy.

Niezadowolony z takiego obrotu spraw, TMR rozpoczął kilka tygodni temu trening obu kategorii czego owoce zobaczyć można było w ostatnich dniach. Najpierw, po setkach podejść, ustanowił 2 lipca 2017 roku nowy rekord świata w kategorii Any% bijąc czas Tionica o 2 sekundy (12:45).

Następnie, dzień później, 3 lipca całkowicie zmasakrował rekord Warpless ucinając z niego aż 11 sekund! Rekord świata TMR-a w tej kategorii wynosi teraz zaledwie 23 minuty i 42 sekundy.

W ten sposób TMR odzyskał WSZYSTKIE główne tytuły mistrzowskie w tej właśnie grze.
Na tę chwilę znajduje się na szczycie tabeli w kategoriach Any% (12:45), Any% Coop (16:15) grając z jc583, Warpless (23:42), Warpless Coop (30:27) z jc583 oraz 100% (29:16).

Pełna lista wyników wraz z klipami wideo znajduje się na stronie speedrun.com.

The Mexican Runnerowi życzę dalszych sukcesów!

Share.

About Author

Dark Archon

Chciałbym wyglądać tak smacznie jak moja ikona.