Witamy na Gramburgerze!

25

Gierki i burgerki czas rozpocząć!

Nazywam się Dark Archon, zazwyczaj prowadzę serwis arhn.eu, a to… jest mój śmietnik! Miejsce gdzie publikować mogę wszystko, niezależnie od jakości i tematyki. Bez korekty i większego przejmowania się poprawnością. Bo każdy potrzebuje czasem po prostu się gdzieś wyżyć kreatywnie bez presji ludzi patrzących na ręce i skrupulatnie podważających każdą opinię.

Co pojawi się na Gramburgerze? Wszystko i nic. Chciałbym informować tu o wszystkim co rzuciło mi się w oczy, wrzucać luźne przemyślenia i dosłownie wszystko na co będę miał ochotę. Niszowe Retro, ciekawostki ze świata Hombrew, marudzenie na filmy, odrzucone szkice, kopie tekstów, które opublikowałem przez lata w różnych miejscach, burgerki.

Więcej na podstronie “O Gramburgerze!“. Smacznego i Szczęśliwego Nowego Roku 2017! Oby smakował jak najpyszniejszy burgerek.

PS. Niekończące się dzięki składam Prickly Pear Design — autorowi niesamowitego logo Gramburgera!

PPS. Dajcie znać w komentarzach jeśli jesteście tu ze mną. Zastanawiam się nad zrobieniem z tego miejsca prawdziwego skansenu staroci. Księga gości? Forum? Shoutbox? Licznik gości? To zależy tylko od was.

Share.

About Author

Dark Archon

Chciałbym wyglądać tak smacznie jak moja ikona.